קורס נגרות שימושית עם סטודיו9

קורס נגרות שימושית מיועד לכל מי שחולמ.ת לעבוד בעץ. לומדים דרך הרשת לבנות דברים באופן עצמאי על בסיס ערכות נגרות שמגיעות עם שליח עד הבית.

פרטי הקורס

ארבע שעות

מספר שעות:

מתחילים

רמה:

מחיר: 

450

מה תלמדו בקורס?

קורס נגרות שימושית מיועד לכל מי שחולמ.ת לעבוד בעץ. 

הקור מורכב מ-6 יחידות לימוד ממוקדות שיאפשרו לכם ללמוד כל מה שצריך לדעת כדי להתחיל לנגר באופן עצמאי משלב התכנון , דרך כלי העבודה והטכניקות השונות ועד שלב הביצוע.

 

תוצרי הקורס

מדף מעוצב, ארגז איחסון, ספסל, כסא לחצר, שולחן לסלון, אדנית גינה

450

כל הסרטונים וחומרי הקורס במחיר מיוחד של 

המלצות של משתתפי הקורס

במקום שאנו נסביר לכם כמה הקורס שלנו מוסבר הייטב, ונגיש לכל אחד הרוצה ללמוד, פשוט תשמעו את התלמידים שלנו ותיראו את הפרוייקטים שהם יצרו!

ברוכים הבאים לסטודיו9

סטודיו9 יוצר תוכן ומוביל סדנאות עיצוב ונגרות המותאמות לקבוצות, זוגות ויחידים. אנחנו עובדים עם אנשים אשר חולמים לבנות בעצמם את הדברים להם הם זקוקים. 

תפיסת העולם שלנו

בעידן בו אנו חיים, כשמרבית העשייה של רוב האנשים נעשית מול מסך, מתעורר געגוע למגע עם חומר.

אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות בעצמם את החפצים להם הם זקוקים תוך ביטוי ליצירתיות הייחודית של כל אדם. 

בואו נכיר קצת יותר מקרוב

"אהלן אנחנו יפעת ואמיר, זוג בחיים ושותפים לעבודה. הקמנו את סטודיו9 בשנת 2010 מתוך תשוקה גדולה לעבוד עם הידיים וליצור את הרהיטים שמשמשים אותנו בעצמנו. אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות דברים בעצמם וזו תפיסת העולם שאנחנו מקדמים בסדנאות שלנו. בעשור האחרון ליווינו אלפי א.נשים (וגם עם ילדים ונוער) בתהליך בניית רהיטים יפים ושימושים וצברנו המון נסיון בהדרכת נגרות לחובבים/ות. התמכרנו לתחושה האדירה שמרגישים כשמסיימים לבנות משהו בשתי כפות ידיים או במקרה שלנו לפעמים בארבע :) הבנו שאנחנו נהנים באותה המידה מליווי של אנשים שעושים את זה בפעמים הראשונות. הדבר שעמד לנגד עינינו כשיצרנו את קורס נגרות שימושית המקוון הוא העצמאות שאנחנו רוצים לפתח אצלכם. המטרה שלנו היא שתדעו לתכנן ולבצע את הפרויקטים שלכם באופן עצמאי לחלוטין, החל משלב הסקיצה ועד לסיום בנייתם. "

אז... הגיעו הזמן לעבוד עם הידיים הצטרפו אלינו למסע!