שיעור תכנון - בניית תכנית עבודה לפרויקט

אחד הדברים הכי חשובים להצלחתו של פרויקט הוא יצירת תכנית עבודה מפורטת. ישנם המון אנשים שאוהבים לבנות דברים בעצמם, אבל לא כולם יודעים איך ליצור תכנית עבודה טובה, כזו  שתהפוך לכלי אמיתי שיקדם אותם לבניית פרויקט החלומות שלהם. ממה מורכב הפרויקט? איך יוצרים תכנית חיתוכים? מהם שלבי העבודה הנכונים? איך יוצרים רהיט שימושי מבלי להתפשר על אתסטיקה? על כל אלה ועוד נדבר בשיעור בניית תכנית עבודה. לרוכשי השיעור יינתן במתנה פורמט ייחודי שיסייע ביצירת תכנית עבודה, פורמט שתוכלו להוריד למחשב או לנייד. השיעור הוא חלק מתוך קורס נגרות שימושית מקוון שמומלץ מאוד לכל מי שחולם או חולמת לבנות דברים בעץ באופן עצמאי.

פרטי הקורס

12 דק'

מספר שעות:

מתחילים

רמה:

מחיר: 

50

מה תלמדו בקורס?

  • מה צריכה לכלול תכנית עבודה טובה

  • אילו משתנים יש לקחת בחשבון כשמתכננים רהיט

  • כיצד יוצרים תכנית חיתוכים

  • מהם שלבי העבודה הנכונים

  • חשיבותה של המחשה גרפית כלשהי של התוצאה הסופית

 

תוצרי הקורס

בקורס זה תקבלו פורמט ייחודי להדפסה שיעזור לכם ביצירת התכניות לפרויקטים הבאים שלכם

50

כל הסרטונים וחומרי הקורס במחיר מיוחד של 

המלצות של משתתפי הקורס

במקום שאנו נסביר לכם כמה הקורס שלנו מוסבר הייטב, ונגיש לכל אחד הרוצה ללמוד, פשוט תשמעו את התלמידים שלנו ותיראו את הפרוייקטים שהם יצרו!

ברוכים הבאים לסטודיו9

סטודיו9 יוצר תוכן ומוביל סדנאות עיצוב ונגרות המותאמות לקבוצות, זוגות ויחידים. אנחנו עובדים עם אנשים אשר חולמים לבנות בעצמם את הדברים להם הם זקוקים. 

תפיסת העולם שלנו

בעידן בו אנו חיים, כשמרבית העשייה של רוב האנשים נעשית מול מסך, מתעורר געגוע למגע עם חומר.

אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות בעצמם את החפצים להם הם זקוקים תוך ביטוי ליצירתיות הייחודית של כל אדם. 

בואו נכיר קצת יותר מקרוב

"אהלן אנחנו יפעת ואמיר, זוג בחיים ושותפים לעבודה. הקמנו את סטודיו9 בשנת 2010 מתוך תשוקה גדולה לעבוד עם הידיים וליצור את הרהיטים שמשמשים אותנו בעצמנו. אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות דברים בעצמם וזו תפיסת העולם שאנחנו מקדמים בסדנאות שלנו. בעשור האחרון ליווינו אלפי א.נשים (וגם עם ילדים ונוער) בתהליך בניית רהיטים יפים ושימושים וצברנו המון נסיון בהדרכת נגרות לחובבים/ות. התמכרנו לתחושה האדירה שמרגישים כשמסיימים לבנות משהו בשתי כפות ידיים או במקרה שלנו לפעמים בארבע :) הבנו שאנחנו נהנים באותה המידה מליווי של אנשים שעושים את זה בפעמים הראשונות. הדבר שעמד לנגד עינינו כשיצרנו את קורס נגרות שימושית המקוון הוא העצמאות שאנחנו רוצים לפתח אצלכם. המטרה שלנו היא שתדעו לתכנן ולבצע את הפרויקטים שלכם באופן עצמאי לחלוטין, החל משלב הסקיצה ועד לסיום בנייתם. "

אז... הגיעו הזמן לעבוד עם הידיים הצטרפו אלינו למסע!