שיעור שרטוט ידני - המחשת הפרויקט בתלת מימד

לא צריך לדעת לצייר יפה כדי לשרטט!
השרטוט הוא כלי עבודה סופר חשוב ומהווה חלק בלתי נפרד מתכנית העבודה שלנו. השרטוט מאפשר לנו להבין איך הרהיט הולך להיראות, איך הוא צריך להיבנות, ומאלץ אותנו להתמודד עם האתגרים הצפויים לנו במהלך העבודה עוד בטרם בניית הרהיט. בשיעור נלמד טכניקה פשוטה ויעילה לשרטוט ידני של הפרוייקטים שלנו.

פרטי הקורס

12:40 דק'

מספר שעות:

מתחילים

רמה:

מחיר: 

50

מה תלמדו בקורס?

  • כיצד להמחיש גופים תלת מימדיים על הנייר

  • אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון כשמשרטטים

  • כיצד לתרגל את היד ואת צורת המחשבה כך שייצאו לנו שרטוטים טובים ואפקטיביים

 

תוצרי הקורס

בקורס זה נלמד ונתרגל טכניקת שרטוט פשוטה ויעילה להמחשת הפרוייקטים שלנו

50

כל הסרטונים וחומרי הקורס במחיר מיוחד של 

המלצות של משתתפי הקורס

במקום שאנו נסביר לכם כמה הקורס שלנו מוסבר הייטב, ונגיש לכל אחד הרוצה ללמוד, פשוט תשמעו את התלמידים שלנו ותיראו את הפרוייקטים שהם יצרו!

ברוכים הבאים לסטודיו9

סטודיו9 יוצר תוכן ומוביל סדנאות עיצוב ונגרות המותאמות לקבוצות, זוגות ויחידים. אנחנו עובדים עם אנשים אשר חולמים לבנות בעצמם את הדברים להם הם זקוקים. 

תפיסת העולם שלנו

בעידן בו אנו חיים, כשמרבית העשייה של רוב האנשים נעשית מול מסך, מתעורר געגוע למגע עם חומר.

אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות בעצמם את החפצים להם הם זקוקים תוך ביטוי ליצירתיות הייחודית של כל אדם. 

בואו נכיר קצת יותר מקרוב

"אהלן אנחנו יפעת ואמיר, זוג בחיים ושותפים לעבודה. הקמנו את סטודיו9 בשנת 2010 מתוך תשוקה גדולה לעבוד עם הידיים וליצור את הרהיטים שמשמשים אותנו בעצמנו. אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות דברים בעצמם וזו תפיסת העולם שאנחנו מקדמים בסדנאות שלנו. בעשור האחרון ליווינו אלפי א.נשים (וגם עם ילדים ונוער) בתהליך בניית רהיטים יפים ושימושים וצברנו המון נסיון בהדרכת נגרות לחובבים/ות. התמכרנו לתחושה האדירה שמרגישים כשמסיימים לבנות משהו בשתי כפות ידיים או במקרה שלנו לפעמים בארבע :) הבנו שאנחנו נהנים באותה המידה מליווי של אנשים שעושים את זה בפעמים הראשונות. הדבר שעמד לנגד עינינו כשיצרנו את קורס נגרות שימושית המקוון הוא העצמאות שאנחנו רוצים לפתח אצלכם. המטרה שלנו היא שתדעו לתכנן ולבצע את הפרויקטים שלכם באופן עצמאי לחלוטין, החל משלב הסקיצה ועד לסיום בנייתם. "

אז... הגיעו הזמן לעבוד עם הידיים הצטרפו אלינו למסע!