שולחן פיקניק לילדים

picnic kids.jpg

הקדמה

איזה כיף שהגעתם, זוהי תכנית העבודה הראשונה שאנחנו מעלים ומקווים שהיא וחבריה שיעלו  בהמשך יעזרו לכם לבנות פרויקטים שונים בעצמכם.

הרעיון לפרויקט עלה כאשר ביקשנו מחברי הפייסבוק שלנו להציע הצעות לרהיט שהם ישמחו שנצלם את תהליך בנייתו. התאים לנו ממש לבנות שולחן פיקניק שהבנות שלנו יוכלו ליהנות ממנו בגינה...אז קבלו את ההדרכה הראשונה שלנו ואת פתיחת הנגריה הקהילתית המקוונת של סטודיו9!

מידותיו מתאימות לילדים עד גיל 6-7.

קראו אותה מההתחלה עד הסוף לפני שתתחילו בעבודה. כתבו לנו אם מתעוררות שאלות.

נשמח לקבל מכם תגובות ולפרסם תמונות של שולחנות פיקניק שבניתם.
אביב שמח, יפעת ואמיר.

*עדכון- הדרכה זו היא אחד הדפים הנצפים ביותר באתר שלנו בשנים האחרונות לכן החלטנו להפוך את ההדרכה לערכת נגרות ביתית לבניית שולחן פיקניק לילדים. ניתן להזמין אותה מהחנות שלנו ולקבל אותה עם כל החומרים שצריך עם שליח עד הבית. כדי לבנות אותה תזדקקו  למברגה. לרכישה ופרטים נוספים לחצו כאן

חומרים

ערכנת נגרות הדרכה לבניית שולחן פיקניק

הציוד הדרוש לצורך בניית הפרויקט באופן עצמאי:

מסור כלשהו (עדיף גרונג), מטר, מברגה, מלטשת

הציוד הדרוש לצורך בניית ערכת הנגרות הביתית:

מברגה

תהליך עבודה

שלב 1- נחבר את הרגליים לתומכות משטח השולחן ולאחר מכן לתומכות המושב.

טיפ- מומלץ להניח גם את תומכת המושב בזמן חיבור תומכת המשטח כדי לשמור על יציבות העץ. בנוסף מומלץ להצמיד את תומכת המשטח לקיר ישר.

מקמו את התומכת של המושב בהתאם למידות הרשומות בשרטוט, וודאו שהתמיכה למשטח העליון והתמיכה למושב ממוקמות במרחק שווה ביחס לרגליים. 

שלב ראשון חלק שני
שולחן פיקניק לילדים שלב 1

שלב 2- נעמיד את הרגליים אחת מול השניה ונחבר את המשטח העליון.

טיפ- מומלץ להתחיל מהלוח המרכזי ולאחר מכן לחבר את שאר הלוחות תוך שמירה על רווחים שווים של כ-1 ס"מ. ניתן להיעזר בספייסר במידה זו.

שלב אחרון בניית שולחן פיקניק לילדים
חיבור המשטח העליון של השולחן

שלב 3- נחבר גם את לוחות המושב עם מעט רווח בינהם. הקו הקידמי של המושב צריך להתחיל בדיוק מתחת לקצה החיצוני של לוח המשטח שמעליו.

ספרו לנו קצת על חווית העבודה שלכם 

איך היה לבנות את שולחן הפיקניק לילדים? למי בניתם אותו?

זהו , סיימנו! 

השלב הבא הוא להזמין את הזאטוטים ליהנות מפיקניק בחצר או במרפסת. זה זמן מעולה לצפות בהם מהצד ולהיות סופר מבסוטים מעצמכם :) באותה הזדמנות נשמח מאוד אם תשלפו נייד ותצלמו כדי שתוכלו לשלוח לנו לווצאפ תמונה של שולחן הפיקניק המהמם שלכם.