מעצבים את הבוגרת- סדנה חינוכית חוויתית לנוער

במסגרת הסדנה אנו מעצבים יחד עם בני נוער את המועדון שלהם או המרחב בו הם נפגשים, בתהליך משותף משלב התכנון והסקיצות ועד הביצוע.
המשתתפים מתנסים בעבודות נגרות, עיצוב וסטיילינג תוך שימוש בחומרים מגוונים ומיחזור חומרים קיימים. בנוסף, ניתן לקיים סדנאות לנוער מתנדב בהן הקבוצה בונה תוצר ותורמת אותו לאוכלוסייה או קהילה שהיא מאמצת.

מעצבים את הבוגרת סדנת שדרוג מעדון הנעור

אנחנו מאוד אוהבים לעבוד עם בני נוער. כשהם באמת רוצים לעשות משהו הם עושים את זה עד הסוף ומכל הלב.
הם מזכירים לנו שזו הרוח שאנחנו רוצים לשמור עליה גם כאנשים מבוגרים.
לאחר שנים של עבודה עם בני נוער פיתחנו סדנה שתפורה בדיוק עליהם- "מעצבים את הבוגרת". המושג "בוגרת" שמגיע מתנועות הנוער מתייחס לנערים ונערות בשכבות ט'-יב'. לגילאים אלו מיועדת הסדנה אך ניתן לעשות התאמות גם לילדי שכבות ד'-ח'.

סדנה עיצוב ושדרוג חל עבודה עם צוות כרמיאל משגב של תכנית עמית דילר
סדנה עיצוב ושדרוג חל עבודה עם צוות כרמיאל משגב של תכנית עמית דילר

לפני ואחרי- שדרוג משרד צוות תכנית עמיתי דילר כרמיאל-משגב

במסגרת הסדנה אנחנו מלווים קבוצות של בני נוער בתהליך שדרוג המועדון/הסניף/המתנ"ס/הקן  (מרחב חינוכי בלתי פורמאלי). מקום שבו הם מבלים את שעות אחה"צ. יחד איתם אנחנו חולמים ומאתרים את הצרכים שלהם מהחלל וחושבים איך להפוך אותו ל"בית שני". בחלקה השני של הסדנה, אנחנו מבצעים  יחד את הרעיונות שעלו ובמסגרת יום עבודה מרתוני החלל משנה את פניו. 

אנו תומכים בקבוצה מא-ת ועובדים יחד עם המדריכים, רכזי הנוער וההורים על מנת לאפשר לכל נער/ה להתבטא באופן אישי ובהתאם ליכולותיו/ה.

 בסדנה הזו ה"עיצוב" מקבל משמעות כפולה: אנו עוסקים בעיצוב החלל, אך לב ליבו של הפרויקט הוא הנוער ותהליך ה"עיצוב" שהם עוברים בדרך להיות אנשים בוגרים.

משרד צוות דיר כרמאל משגב לאחר סיום הסדנה
מעצבים את הבוגרת עם סטודיו9
חברות צוות דילר בפעולה
נערה עובדה בסדנת נגרות שקיימנו באשדות יעקב

מה אפשר לבנות בסדנה לנוער?

פינות ישיבת חוץ ופנים, מדפים, שלטים מיוחדים, קירות מעוצבים, דלפק בר וכסאות בר, מדפים מעוצבים, ספסלים, פינות פוייקה/מדורה וגם תוצרים שמותאמים לקבוצה באופן אישי.

הנה כמה דוגמאות:

מה העלות של סדנת נגרות לנוער?

מחיר הסדנה משתנה בהתאם לתוצרים שבונים, מס' המשתתפים, מיקום הסדנה, משך הסדנה ועוד... אנחנו יוצרים עבורכם הצעה ייחודית שתתאים לצרכים שלכם ושל הקבוצה שלכם ויכולים לפעול גם במסגרת תקציב שתגדירו מראש.

לרוב, עלות סדנה נעה סביב 3,500- 12,000 ש"ח.
אתם מוזמנים להתקשר, לספר על הצרכים שלכם ונשלח לכם הצעת מחיר בהתאם.

אמיר- 0523.721212

להזמנת סדנה צרו קשר:  יפעת- 0544.272792

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.