אם גם אתם חולמים לעבוד עם ילדים סביב שולחן הנגרות הגעתם למקום הנכון!

עבודה עם הידיים מאגדת בתוכה מגוון רחב של מיומנויות חיים חשובות:

אחריות, יצירתיות, תכנון וביצוע, פתרון בעיות, התמודדות עם אתגרים ועוד.

ילדים שעובדים בעץ מפתחים את התפישה התלת מימדית שלהם, בעבודה תהליכית שנובעת מתוך סקרנות פנימית הם לומדים בצורה אקטיבית ומחזקים את הביטחון העצמי שלהם והתפישה לגבי היכולות שלהם. כאשר הם מחזיקים ביד משחקים עם תוצר שהם בנו בעצמם תחושת הגאווה והסיפוק הן אדירות.

הנגריה היא עולם שלם של תוכן! 

בתוך ארגז עץ מעוצב יחכו לכם כל כלי העבודה שצריך, חתיכות עץ אורן שמותאמות בדיוק לילדים צעירים, שלט יפהפה לנגריה שלכם, פוסטר מעוצב עם כללי בטיחות אינפוגרפיים והכי חשוב- גישה לאתר ייחודי שנוצר עבורכם ובו תכנים והדרכות שילמדו אתכם איך לעבוד בצורה נכונה עם ילדים צעירים.

מחיר ה"נגריה"- 1,550 ש"ח 

 איך ניתן להזמין את הנגריה ולשלם עבורה?

עלות הנגריה היא 1,500 ש"ח. לאחר שתשלימי את תהליך הרכישה התכנים יפתחו עבורך באופן ויהיו זמינים ללא הגבלה. לאחר הלחיצה על הכפתור תועברי לחנות המקוונת של סטודיו 9, בחנות תוכלי לבחור לשלם באחת מהאפשרות הבאות: כרטיס אשראי, העברה בנקאית....חשבונית מס קבלה תשלח באופן אוטומטי למייל שתזיני בפרטי ההזמנה. אנחנו ממליצים למלא את כתובת הגן כי הנגריה מגיע עם שליח עד אלייך.

איזה כלי עבודה מגיעים בתוך "הנגריה"?

אחרי שנים של עבודה עם ילדים בני הגיל הרך וליווי מאות גננות בתהליכי הקמת נגריות בגנים הבנו שיש לגננות כמה חסמים- חוסר גישה לכלים, חוסר מיומנות, חוסר זמן ליצירת תרגילים שיפתחו ויעשירו את הילדים והגן.

מה אפשר לבנות עם "הנגריה"?

משחקים, העשרת מרחב הגן, המצאת רעיונות

למי הנגריה מתאימה?

גילאים מוסדות עיריות מועצות בתי ספר, מטפלים באמנות גנים מוסדות חינוך חברתי וגם הורים וילדים שרוצים לעבוד יחד בבית.

הנגריה שלפניכם נולדה מתוך חזון המבקש להביא לידי ביטוי את יכולותיו הייחודיות ואת עולמו האישי של כל אדם שישתמש בה. זהו "ארגז כלים" לחיים.

בעולם בו מקומה של המדיה הדיגיטאלית הולך וגדל חשוב להנחיל לילדים צעירים את הערכים שעבודה עם הידיים מביאה עימה: עצמאות, פתרון בעיות, תכנון וביצוע, ביטוי יצירתי, פיתוח הסקרנות הטבעית, אחריות, איפוק, עזרה הדדית, למידה הנובעת מתוך מחקר אישי, עבודה תהליכית, סיפוק, גאווה ועוד.

הרעיון העומד מאחורי "הנגריה" הוא לאפשר לילדים גישה לחומרים ולכלי עבודה אמיתיים מתוך תפיסה שמלמדת אותם כיצד להשתמש בהם באמת ולא כמשחק.

חיזוק היצרנות אל מול הצרכנות בקרב ילדים הוא הכרח אנושי וסביבתי בעולם שלנו.

לא צריך לקנות כל דבר, אפשר ליצור בעצמנו דברים רבים שאנו זקוקים להם.

יש לכם שאלות? אל תהססו לפנות אלינו

למי הנגריה מתאימה?