הסיפור שלנו ולמה סטודיו9

בעידן בו אנו חיים, כשמרבית הפעילות של חלק גדול מהאנשים האנשים נעשית מול מסך, מתעורר געגוע למגע עם חומר. אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות בעצמם את החפצים להם הם זקוקים תוך ביטוי ליצירתיות הייחודית של כל אדם.  מתוך כך הסטודיו מעביר סדנאות לקהילות מגוונות, מתאים את התוכן לגיל וליכולות, ודואג שהמשתתפים יעברו חוויה מלמדת ומעשירה שבסופה ייהנו מתוצר שימושי ויפה שבנו במו ידיהם.

חלל הסטודיו.jpg

אנחנו מאמינים שדרך עבודה עם הידיים אפשר ללמוד הרבה מעבר לנגרות. העבודה בעץ מאפשרת לנו לבנות דברים שימושיים שונים אך היא גם בונה את הביטחון העצמי שלנו, מחזקת את תחושת המסוגלות, מאפשרת לנו להתמודד עם אתגרים ולהביא את היצירתיות שלנו לידי ביטוי ומימוש. עבודה עם הידיים מאבזרת את ארגז הכלים שלנו לחיים. אפשר להיעזר בה כדי להקנות ערכים לילדינו וכמובן ליהנות מהדרך ומהתוצאה. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לחנות שלנו, להכיר את ערכות הנגרות המגוונות, ההדרכות ואת קורס הנגרות. בעזרתם תוכלו לאבזר את ארגז הכלים האישי שלכם (תרתי משמע) ולהפוך את שעות הפנאי לאיכותיות ומהנות יותר.

 

מה זה עץ בשימוש חוזר ומאיפה מגיע העץ לפרויקטים הירוקים שלנו?

עץ בשימוש חוזר הוא עץ שהיה פעם משהו אחר. ברוב המקרים הוא היה משטח או ארגז תובלה ששימש את התעשייה ויצא מכלל שימוש. בכל יום נפלטת כמות גדולה מאוד של עץ שהתעשייה כבר לא רואה בה צורך.

בפרויקטים בהם מזמיני העבודה חולקים תפישת עולם ירוקה איתנו, אנחנו אוספים עבורם את העץ הזה ובסדנה מעבדים אותו כך שכבר קשה להבחין שהיה פעם זרוק באזור התעשייה. בתחילת דרכנו, כל הפרויקטים שלנו היו עשויים עץ בשימוש חוזר. בשנים האחרונות אנחנו קונים ובונים גם מעץ חדש. בעיקר כאשר כמות האנרגיה הדרושה להפיכת העץ הישן לחומר גלם בר שימוש רבה מאוד ביחס לגודל הפרויקט. תפישת הקיימות היא חלק מתפישת העולם שלנו והיא באה לידי ביטוי בצורה רחבה: בדרך בה אנחנו חולקים ידע עם אנשים, ברכישת חומרים מעסקים מקומיים, בניצול חומרי גלם באופן מלא ועוד. 

בסדנאות שלנו אנחנו מלמדים א.נשים את מיומנויות העבודה עם עץ משטחים. אם אתם מעוניינים בסדנה ירוקה אנא ציינו זאת בפנייתכם אלינו.

יפעת לוין.jpg

יפעת לוין

מעצבת פנים בוגרת תואר ראשון

B.design בהצטיינות,

HIT המכון הטכנולוגי חולון. 

מתרגשת בכל פעם מחדש מאנשים שבונים דברים שימושיים

בשתי ידיים. מונעת מהרצון

שמשתתפי הסדנאות יביאו את עצמם לידי ביטוי בתהליך העבודה וברהיט שהם בונים.

אמיר לוין.jpg

אמיר לוין

בוגר תואר שניM.A במדעי המדינה, אוניסברסיטת בר אילן, שהבין שהוא אוהב לבנות דברים עם הידיים.

אמיר נוהג לספר:

"הכיף שלנו הוא לראות את הניצוץ שיש לאנשים בעיניים כשהם הופכים ערימה של קרשים לרהיט שימושי ואסתטי.

בין לקוחותנו

logo (2).png
Artboard-1.png
עיריית תל אביב יפו
הנוער העובד והלומד
הסוכונות היהודית
האיחוד החקלאי.jpg
יד ביד.png
ווסטרן דיגיטל
קיבוץ סאסא
אקים ישראל