נגרות לילדים

נשמח לארח אתכם אצלנו בסטודיו או להגיע עד אליכם עם מגוון סדנאות הנגרות שלנו לילדים. הסדנאות מתאימות לילדים מגיל 3 ומעלה (בליווי מבוגר), נהדרות לילדי בית ספר יסודי וגם לילדים גדולים יותר! ניתן לקיים סדנאות לקבוצות בשידור חי בזום, על בסיס ערכות הנגרות שלנו לילדים.

סדנת מכוניות סטודיו9

בשנים האחרונות פגשנו אלפי ילדים בגילאים שונים במסגרת הסדנאות שלנו. אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות דברים בעצמם ושחשוב לטפח את צורת החשיבה הזו בקרב ילדים צעירים. 

בסדנאות שלנו, אנחנו מגישים כלי עבודה אמיתיים לילדים מגיל 3 ומעלה, מלמדים אותם מיומנויות עבודה חשובות ובסיסיות שיאפשרו להם להשתמש בכלי עבודה מגוונים תוך שמירה על כללי הבטיחות. יחד אנחנו בונים ארגז כלים לחיים שיאפשר להם להביא לידי את עצמם לידי ביטוי באופן עצמאי ויצירתי. 

 

 1. סדנת נגרות לקבוצת ילדים- אצלנו בסטודיו, אצלכם ואפילו במפגש מקוון 

בין אם מדובר בחגיגת יום הולדת או פעילות במסגרת חינוכית, סדנת הדגל של הסטודיו היא ללא ספק סדנת הנגרות שלנו לילדים. 

סדנת יצורים דימיוניים היא סדנת נגרות לימודית-חוויתית המאפשרת לדמיין ולברוא את היצור הייחודי שלכם.

יחד נבנה יצורים יפהפיים, בעזרת שאריות עץ, פירזולים מגוונים וצבעים.

הסדנה שמה דגש על חינוך סביבתי וממחישה שלא כל דבר צריך לרכוש, אלא ניתן להתבונן במה שנמצא סביבנו וליצור בעצמנו את שאנו זקוקים לו. במהלך הסדנה המשתתפים מתנסים במגוון מיומנויות כמו שיוף, הברגה, חיבורים וצבע אשר בעזרתן יעצבו יצור יוצא דופן שאין עוד כמוהו בכל העולם.

איפה: אצלכם, אצלנו או און ליין
משך הסדנה: שעה וחצי

מספר משתתפים: עד 30 ילדים. אנחנו עורכים התאמות ביחס לגיל ולמספר המשתתפים בקבוצה

עלות: עלות 1,500 ש"ח + מע"מ + נסיעות

תוצרים נוספים שניתן לבנות במסגרת הסדנאות שלנו לילדים: מכוניות, קליפ קלאפים, אדניות שתילה, משרוקיות, סביבונים ועוד...

2. סדנת נגרות פרטית לילדים ולהורים אצלנו בסטודיו

אם אתם רוצים לבלות זמן איכותי יצירתי עם הילדים שלכם הסדנה הזו היא בול בשבילכם.

במהלך הסדנה נסגור את הסטודיו שלנו (שהוא ממש גן שעשועים) רק עבורכם. העבודה בסדנה תתקיים באופן חופשי לאחר שנעביר תדריך בטיחות ונלמד אתכם איך עובדים בצורה נכונה עם כלים שונים.

הילדים יוכלו לבחור אם לבנות מכוניות, יצורים דמיוניים, רובוטים, קופסא או פשוט לעבוד באופן חופשי ולבנות משחקי עץ שונים. אנחנו נלווה אתכם מקרוב בתהליך העבודה, אך גם ניתן לכם את המרחב הדרוש כדי לחקור ולגלות דברים מעניינים על עולם העץ בעצמכם.

משך הסדנה: שעתיים

איפה: אצלנו בסטודיו 9
משך הסדנה: שעתיים

מספר משתתפים: מבוגר וילד או שני ילדים

עלות: עלות 550 ש"ח.

3. חוג נגרות לילדים

חוג נגרות לילדים מתקיים מדי שבוע אצלנו בסטודיו בכרמיאל. החוג פתוח לילדות ולילדים בכיתה ג' ומעלה מכרמיאל, משגב והסביבה.
בשנת הפעילות 2021-2022 החוג יחל באוקטובר לאחר החגים. במסגרת החוג המשתתפים לומדים לעבוד עם כלי עבודה ידניים וחשמליים: פטיש, מברג, מסור ידני, שופינים, מברגה, מקדחה ומסורים חשמליים שונים. חוג נגרות מפתח יכולות יצירתיות, תפיסה תלת מימדית, יכולות רישום ושרטוט, מוטוריקה גסה ועדינה. בנוסף אנחנו לומדים שהסבלנות משתלמת, שהדרך הכי טובה ללמוד היא לטעות ולתקן, שכדאי לתת יד לחבר/ה (כי לפעמים שתי ידיים לא מספיקות), שהכי כיף זה לבנות משהו בעצמך ושאפשר לעבוד ברצינות עם המון כיף וצחוקים. בטיחות לפני הכל! בתחילת כל שעור המשתתפים עוברים תדריך בטיחות.

משך הסדנה: שעתיים

איפה: אצלנו בסטודיו 9
משך הסדנה: פעם בשבוע למשך שעתיים

מספר משתתפים: 10

עלות: עלות 380 ש"ח לחודש. יש להעביר צ'קים מראש ל-9 חודשי פעילות. המחיר כולל את חומרי הגלם הדרושים לביצוע הפרויקטים במהלך השנה. החוג מתקיים במקביל לשנת הלימודים. על מנת להירשם לחוג יש ליצור איתנו קשר ולחתום על תקנון חוג ילדים. אנחנו מזמינים אתכם לשעור התנסות ראשון ללא תשלום.

4. הנגריה לילדים - ערכה לנגרות עצמית בגנים ובבית

הנגריה לילדים פותחה ע"י סטודיו9 לאחר שנים של עבודה עם ילדים וצוותי חינוך במוסדות חינוך פורמליים וחברתיים. אנו מאמינים שעבודה עם הידיים מאגדת בתוכה מגוון רחב של מיומנויות חיים חשובות שילדים עלולים לפספס בעידן המסכים. הנגריה היא עולם שלם של תוכן הכולל כלי עבודה, חומרים והדרכות אונליין לעבודה נכונה, בטוחה ויצירתית. 

כדי לקבל השראה לפרויקטים שלכם תוכלו להכנס לאתר הנגריה או להמציא רעיונות משלכם!

איך מזמינים: דרך חנות האון ליין שלנו>>
מה כוללת הערכה? לחצו כאן להורדת מפרט כלי העבודה והחומרים לבית פרטי ולמוסדות חינוך.

כמה ילדים יכולים להשתמש בערכה? ערכה לבית פרטי מיועדת לכל המשפחה ונגריה למוסד חינוכי מתאימה לעבודה של כ-40 ילדים בקבוצות קטנות.

עלות הערכה: עלות נגירה לבית פרטי 1,950 ש"ח | עלות נגריה לגנים ולמסודות חינוך 2,500 ש"ח

הנגריה לילדים היא עולם שלם של תוכן! בתוך ארגז עץ יפהפה יחכו לך:

פוסטר מעוצב עם כללי בטיחות

מסור ידני.jpg

המון ברגים, אומים, מסמרים....

פירזולים.jpg

רעיונות לפרויקטים, הדרכות וליווי מקצועי

ברקוד עגול 1.jpg

כלי עבודה מגוונים

צבת הדרכה לעבודה עם ילדים (Custom).jpg
שופין גס לעץ נגרות בגן.jpg

חלקי עץ בגדלים שונים

עץ.jpg

שלט יפהפה לנגריה

לוגו הנגריה (1) (Large).jpg

והכי חשוב- גישה לאתר ייחודי שנוצר במיוחד עבורך ובו תכנים והדרכות (עם גישה ללא הגבלת זמן) שילמדו אותך איך לעבוד בצורה נכונה עם ילדים צעירים!

 

 באתר תמצאי גם רעיונות לפרויקטים שונים המותאמים לחלקי העץ המגיעים עם הנגריה, הדרכות מקצועיות שמתייחסות לכל כלי וכלי שנמצאים בנגריה וקשר ישיר עם צוות סטודיו9 שישמח ללוות אותך באופן אישי ומקצועי.