המחשת הפרויקט- שיעור שרטוט ידני

לא צריך לדעת לצייר יפה כדי לשרטט!
בשיעור נלמד טכניקה פשוטה ויעילה לשרטוט ידני של הפרוייקטים שלנו וכיצד להפוך את השרטוט לכלי עבודה שיקדם אותנו בבניית הפרויקט.

פרטי הקורס

12:40 דק'

מספר שעות:

מתחילים

רמה:

מחיר: 

50

ש"ח

מה תלמדו בקורס?

לא צריך לדעת לצייר יפה כדי לשרטט!

השרטוט הוא כלי עבודה סופר חשוב ומהווה חלק בלתי נפרד מתכנית העבודה שלנו. השרטוט מאפשר לנו להבין איך הרהיט הולך להיראות, איך הוא צריך להיבנות, ומאלץ אותנו להתמודד עם האתגרים הצפויים לנו במהלך העבודה עוד בטרם בניית הרהיט. בשיעור נלמד טכניקה פשוטה ויעילה לשרטוט ידני של הפרוייקטים שלנו.

  • כיצד להמחיש גופים תלת מימדיים על הנייר

  • אילו פרמטרים יש לקחת בחשבון כשמשרטטים

  • כיצד לתרגל את היד ואת צורת המחשבה כך שייצאו לנו שרטוטים טובים ואפקטיביים

 

תוצרי הקורס

בקורס זה נלמד ונתרגל טכניקת שרטוט פשוטה ויעילה להמחשת הפרוייקטים שלנו

50

כל הסרטונים ותכני הקורס במחיר מיוחד של 

המלצות של משתתפי הקורס

במקום שאנחנו נספר לכם כמה הקורס שלנו מושקע ונגיש לכל מי שרוצה ללמוד, התלמידים שלנו מספרים על החוויה שלהם לאחר שעברו את הקורס בעצמם.

ברוכים הבאים לסטודיו9

סטודיו9 יוצר תוכן ומוביל סדנאות עיצוב ונגרות המותאמות לקבוצות, זוגות ויחידים. אנחנו עובדים עם אנשים אשר חולמים לבנות בעצמם את הדברים להם הם זקוקים. 

תפיסת העולם שלנו

בעידן בו אנו חיים, כשמרבית העשייה של רוב האנשים נעשית מול מסך, מתעורר געגוע למגע עם חומר.

אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות בעצמם את החפצים להם הם זקוקים תוך ביטוי ליצירתיות הייחודית של כל אדם. 

מתוך כך הסטודיו מעביר סדנאות לקהילות מגוונות, מתאים את התוכן לגיל וליכולות, ודואג שהמשתתפים יעברו חוויה מלמדת ומעשירה שבסופה ייהנו מתוצר שימושי ויפה שבנו במו ידיהם. 

בואו נכיר קצת יותר מקרוב

"אהלן אנחנו יפעת ואמיר, זוג בחיים ושותפים לעבודה. הקמנו את סטודיו9 בשנת 2010 מתוך תשוקה גדולה לעבוד עם הידיים וליצור את הרהיטים שמשמשים אותנו בעצמנו. אנחנו מאמינים שכולם יכולים לבנות דברים בעצמם וזו תפיסת העולם שאנחנו מקדמים בסדנאות שלנו. בעשור האחרון ליווינו אלפי א.נשים (וגם עם ילדים ונוער) בתהליך בניית רהיטים יפים ושימושים וצברנו המון נסיון בהדרכת נגרות לחובבים/ות. התמכרנו לתחושה האדירה שמרגישים כשמסיימים לבנות משהו בשתי כפות ידיים או במקרה שלנו לפעמים בארבע :) הבנו שאנחנו נהנים באותה המידה מליווי של אנשים שעושים את זה בפעמים הראשונות. הדבר שעמד לנגד עינינו כשיצרנו את קורס נגרות שימושית המקוון הוא העצמאות שאנחנו רוצים לפתח אצלכם. המטרה שלנו היא שתדעו לתכנן ולבצע את הפרויקטים שלכם באופן עצמאי לחלוטין, החל משלב הסקיצה ועד לסיום בנייתם. "

הגיע הזמן לעבוד עם הידיים
הצטרפו אלינו והתחילו לנגר עכשיו!